• Wpisów: 357
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 20:30
  • Licznik odwiedzin: 59 993 / 3566 dni
 
fashionistka
 
Panna A: Postanowiłam wziąć udział w "zabawie" - gracjaxpl.pinger.pl/(…)tag-moje-blogowe-sekrety…

1. Ile czasu prowadzisz blog i jak często publikujesz posty?

Według pingera prowadzę bloga 1354 dni czyli 3 lata i 7 miesięcy a posty publikuję średnio co 3 dni. Zdarza mi się że przez tydzień nic nie piszę albo też że dodaję 2 wpisy w ciągu dnia. Początkową koncepcją bloga było dodawanie candidów jednak uznałam to z biegiem czasu za zbyt ograniczające.

2. Ile razy dziennie zaglądasz na bloga i czy robisz to w pierwszej kolejności?

Z reguły na bloga zaglądam raz dziennie. Nie robię tego w pierwszej kolejności.

3. Czy Twoja rodzina i znajomi wiedzą o tym, że prowadzisz bloga?

Słyszeli że gdzieś tam dzwonią ale nie wiedzą w którym kościele.

4. Posty jakiego typu interesują Cię u innych blogerek?

Najbardziej modowe gdyż uwielbiam patrzeć na ubrania i dodatki. Niestety w życiu osobistym zdarza mi się że nie skojarzę co ktoś mówił albo nie zapamiętam twarzy danej osoby ale będę pamiętać jak ktoś był ubrany. Jestem zodiakalnym bykiem i zainteresowań mam wiele dlatego nie obserwuję tylko blogów modowych ale też te o tematyce urodowej, kulinarnej, "zrób to sam", o pięknych wnętrzach czy też te o życiu.

5. Co (czy bądź czego!) zazdrościsz czasem blogerkom?

Tak. Pieniędzy bo ostatnio cierpię na ich niedobór oraz tego że mieszkają w pięknych domach. Dorastałam w jednym pokoju z rodzicami i nie mogłam nigdy zapraszać koleżanek. Chciałabym kiedyś mieć z D. swój dom ale póki nie wygramy w lotto albo nie zrobimy oszałamiających karier to możemy sobie tylko pomarzyć.

6. Czy zdarzyło się Ci kupić kosmetyk tylko po to, by móc go zrecenzować na swoim blogu?

Nie.

7. Czy pod wpływem blogów urodowych, kupujesz więcej kosmetyków, a co za tym idzie wydajesz więcej kasy?

Zdarzało mi się czasem kupić coś o czym usłyszałam na YT albo przeczytałam tutaj. Ale nie były to zachcianki lecz produkty potrzebne - np. u Nieesi25 Tangle Teezer a u NieAnonimowej KosmetoHoliczki suchy szampon Frotte.

8. Skąd czerpiesz pomysły na nowe posty?

Jak każdy bloger czyli z życia.

9.Czy miałaś kiedyś kryzys w prowadzeniu bloga,tak (i!) że chciałaś go usunąć?

Największą głupotą byłoby usunięcie czegoś czemu poświęcało się tak dużo czasu. Jeśli mam "kryzys" który oznacza u mnie brak czasu, po prostu tu nie wchodzę.

10. Co najbardziej denerwuje Cię w (na!) blogach innych dziewczyn?

Reklama oraz to że ktoś wypowiada się na tematy na które nie ma bladego pojęcia oraz używa terminologii której nie zna. Piszą głupoty które czasem człowiek przeczyta bo od roku blogów modowych rośnie tak dużo jak grzybów po deszczu. Niezwykle irytujący jest fakt że dziewczyny bądź kobiety dodają posty w których są ubrane w spodnie i koszulkę i myślą że jest to arcydzieło. Nie zapominajmy że mianem stylizacji bądź outfitu określa się całokształt czyli świetnie zestawione ze sobą ubrania i dodatki, makijaż oraz fryzura.

Amen :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.